Kamagra

paczka kamagryKamagra jest to lek generyczny – tańszy odpowiednik Viagry. Lek przeznaczony jest do zwalczania problemów z osiąganiem wzwodu. Wpływa pozytywnie na poprawę sprawności seksualnej, pozwalając na satysfakcjonujące współżycie.

Jak działa Kamagra?

Aktywną substancją jest Sildenafil Citrate (100 mg). Mechanizm jej działania związany jest z blokowaniem funkcjonowania fosfodiesterazy typu 5. Dzięki temu kontroluje przepływ przez naczynia krwionośne fizjologicznych składników naczynioskurczowych oraz naczyniorozkurczowych.

Sildenafil Citrate przyczynia się więc do zwiększania napływu krwi do ciał jamistych prącia. Zwalczając przyczynę zaburzeń potencji, rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając na uzyskanie pełnego i dłuższego wzwodu.

Zażywając Kamagrę należy mieć świadomość, że silna erekcja utrzymywana jest wyłącznie w momencie pełnego podniecenia. Po osiągnięciu pełnej satysfakcji seksualnej, penis przechodzi w fazę spoczynku. Jednakże 1 tabletka działa jeszcze przez 4-5 godzin, co zaś oznacza możność uzyskania erekcji przy odpowiedniej stymulacji bez konieczności zażywania kolejnej pigułki.

Jak stosować Kamagrę?

Zaleca się przyjąć 1 tabletkę leku na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

By mieć pewność uzyskania zadowalających rezultatów, należy ograniczyć spożywanie wysokotłuszczowych posiłków. Tłuszcz zawarty w pożywieniu może prowadzić do blokowania aktywnego działania czynnej substancji.

Dla kogo przeznaczona jest Kamagra?

Kamagra jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn, u których dochodzi do zaburzeń erekcji na tle psychiczno-neurologicznym.

Działania niepożądane i przeciwwskazaniaTabletki kamagra

Stosowanie Kamagry jest z reguły bezpieczne. Niekiedy jednak może dojść do działań niepożądanych, do których zalicza się: bóle głowy, bóle mięśniowe, uczucie zatkanego nosa, wymioty, mdłości, przejściowe zaburzenia widzenia.

Lek nie jest polecany osobom, które:
– przeszły zawał serca,
– przeszły udar mózgu,
– cierpią z powodu choroby niedokrwiennej serca,
– wykazują nadwrażliwość na sildenafil,
– cierpią na niewydolność nerek,
– zmagają się z niewydolnością wątroby.

.